Ochranné pracovní pomůcky

pro pískování, metalizaci, aj

... pracujte bezpečně

Helmy (kukly) tryskání (pískování), profi, Vega, Granit

Jedná se o specifické, vysoce účinné profi ochranné prostředky osob/pracovníků zejména pro použití při tryskání / pískování, ale i jiných činnostech pro pracovníky v prašném nebo jinak nebezpečném prostředí, splňující nejvyšší standardy bezpečnosti a zdraví kladené na tyto výrobky a jejich užívání.

V naší nabídce pak naleznete helmu/kuklu VEGA s panoramatickým hledím, která díky svým mimořádným vlastnostem získala zlatou medaili na Savo 2000 a tím se zařadila na špici této kategorii ochranných prostředků a helmu/kuklu GRANIT s rovným hledím obě určené pro tryskání.

Součástí již základní dodávky těchto helem je integrovaný límec; komfortní, hygienická, měnitelná, textilní, výstekla útrob helmy lebeční části; stavitelná čelenka velikosti (obvodu i výšky) hlavy; ochranný integrovaný kabátec ramen a trupu; regulátor, mikro-filtr a tlumič přívodního vzduchu; opasek s přeskou; náhradní sklo průzoru ochranné folie; ocel. síť průzoru při použití ,,těžkých" abraziv; přívodní hadice s rychlospojkami; aj.

Všechny tyto helmy/kukly jsou pak v přetlakovém provední s bohatým příslušenstvím, vysokým komfortem a bezpečnosti užívání. Tato naše nabídka specializovaných ochranných prostředků je pak rozšířená o unikátní doplňky, které spolu s helmami tvoří nedílnou šoučást díky čemuž se u nich zvýší jejich požadované vlastnosti a použití do TOP úrovně.

Máme prodejnu a zkušebnu je je možno tyto ochranné prostředky vidět a vyzkoušet.

Firma Reno - Tech.cz, s.r.o. je výhradním distributorem pro střední a východní Evropu.

Doporučujeme si prohlédnout naší nabídku a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.